Junior Account Manager v reklamní agentuře

Společnosti VMLY&R a Wunderman patří do nadnárodní skupiny marketingových a reklamních agentur. VMLY&R je česká reklamní agentura, jejíž práci zná celý svět a to díky týmu těch nejlepších kreativců. Wunderman je největší direct marketingová agentura v ČR s jasně měřitelnými výsledky. Naším denním chlebem jsou data a analýzy chování zákazníků. Specializujeme se na direkt marketing, datovou analytiku, CRM a věrnostní programy.

Jsme světová reklamka s domácí atmosférou VMLY&R a nyní hledáme posilu na pozici Junior Account Manager, pozici, kde se budeš přímo podílet na kampaních pro NC Fénix, Českou Pojišťovnu a nebo Generali.
Hledáme někoho, kdo už chvilku v Accountu reklamky pracuje a umí samostatně najít zajímavá řešení pro klienta.

Co bude výstupem Tvé práce:

  • Příprava briefů pro kreativu, rozpočtů, měsíčních přehledů a reportů pro klienta;
  • Budeš samostatně vést své projekty, starat se o jejich produkci, stanovovat timingy a následně si samozřejmě hlídat realizace termínů zakázek.

Jak toho dosáhneš:

  • Komunikací, komunikací a ještě jednou komunikací – s klienty, s naším kreativním oddělením s oddělením tiskové produkce, budeš navštěvovat studia a taky se občas dostaneš do kontaktu s médii.

Co od Tebe potřebujeme:

  • Praxi na obdobné pozici 2 roky (reklamka na pozici Account Executive, Junior Account Manager);
  • Když už je celá práce o komunikaci, musíš být brilantní komunikátor, který se umí vcítit do pocitů druhého, nesmíš se nechat odradit prvním nezdarem, musíš se umět dobře ptát a také vše dohodnuté umět trefně shrnout;
  • Pozice občas umí být náročná, stejně jako naši klienti - jsou zvyklí na skvělé výstupy, trochu stresu a nezdaru musíš umět brát jako výzvu;
  • Komunikativní angličtinu – nebudeš jí používat denně, ale nesmíš se bát mluvit, když na to přijde;
  • Nástup ideálně v listopadu.

V jakém týmu budeš pracovat:

Budeš za sebou samozřejmě mít super tým celé agentury!
Ty konkrétně budeš pracovat v malém týmu, který je jednoduše v pohodě. Práce je opravdu hodně, ale Tvá nadřízená je letitý reklamní guru, který za sebou má obrovský kus práce, bude Tě podporovat v samostatném aktivním přístupu k hledání řešení. Cení si otevřenosti, volnosti, bude Tě podporovat v chuti se posouvat dále.
PS: celá agentura je dog friendly.

Zaujala Tě pozice?

Super, těším na Tvůj životopis a nebo se spojíme na LinkedInu.

VMLY&R PRAGUE

Naše práce nám vynesla pověst nejkreativnější agentury v České republice, čehož důkazem jsou i četná ocenění z nejprestižnějších soutěží po celém světě. Jsme nadšení svými projekty a vážíme si lidí, kteří za nimi stojí.

Všechno o naší práci a volné pozice najdeš na našem webu.

Kariéra v VMLY&R PRAGUE

Společnost Young &Rubicam Praha s. r. o. patří do skupiny WPP Group, která je světovým lídrem v oblasti komunikačních služeb. V České republice pod Young & Rubicam Praha spadají dvě významné značky – agentura Wunderman Thompson a agentura VMLY&R PRAGUE.

VMLY&R PRAGUE je Česká agentura, jejíž práci zná celý svět. Každý den posouváme hranice naší malé země, našeho oboru, nás samých. Proto chceme vnímat značky v širších souvislostech a v každém projektu vidíme příležitost pro hledání silného příběhu. Nezajímá nás, jaké jsou standardy. Nejde nám o to jen vyhovět. Svojí práci děláme nekompromisně a odvážně.

VÍCE INFORMACÍ O PRÁCI V VMLY&R PRAGUE