Senior Copywriter

Ahoj,

jsme mezinárodní marketingová agentura, která do svých řad hledá SENIOR COPYWRITERA. V našem přístupu spojujeme data, kreativitu a technologie a vytváříme ATL, BTL i online kampaně. V naší pražské pobočce Wunderman Thompson pracuje kole 400 různých profesí, od juniorních až po seniorní kolegy z různých koutů světa. Mluví se tu česky a anglicky, občas ale i španělsky nebo italsky a tak je důležitou součástí naší firemní kultury je přátelská a neformální atmosféra.

Náš nový SENIOR COPYWRITER by měl/a být ostřílený v koncepčním uvažování, idea makingu a vytváření ATL i BTL komunikace. Navíc ale potřebujeme zkušeného textař/ku, pro kterého/kterou je psaní každodenních copy, mailingů, headlinů stejně samozřejmé jako dýchání.

Co nabízíme? Co už je dnes standardem: tedy 25 dní volna ročně, stravenky a další maličkosti jako jsou;

  • Neformální a přátelskou firemní kulturu - týkáme si
  • Myslíme na zaměstnance v den narozenin a rozdáváme narozeninové dárky
  • Díky propracovanému systému vzdělávání máš možnost profesního i osobního růstu, včetně kurzů Anglického jazyka
  • Něco k pití i k snědku se tu taky během dne najde
  • Když už toho máš dost, můžeš na masáže v pracovní době a za zvýhodněnou cenu
  • Máme Multisport kartu a největší fitko hned vedle, kde i během dne potkáš spoustu kolegů
  • Zábavu, tedy přesněji kopec zábavy (grilování na střeše s výhledem na Vyšehrad, firemní večírky, týmový teambuilding, sportovní turnaje, společné hory....)
  • Máš čtyřnohého člena tvojí rodiny, kterému je doma smutno? Nevadí! Vezmi ho s sebou do práce, jsme DOG- FRIENDLY, ale máme tu i další zvířata

Chceš vědět víc o tom, jak se žije u nás v agentuře? Určitě nepřehlídni náš blog, FB či LinkedIn, a pokud tě stále budeme bavit, pošli nám svoje CV (nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil) a pár vět o sobě.

Jo a jestli se ti tohle COPY nelíbí, klidně nám pošli feedback.

Nebo pokud víš o někom, na koho by tato pozice seděla, pošli mu tento tip.

WUNDERMAN THOMPSON

Principem naší práce je analýza dostupných dat a jejich skloubení s kreativitou s častým využitím chytrých digitálních technologií. Pokud se zajímáš o datovou analýzu a její využití v marketingu, jsi kreativní a fandíš novým technologiím, jsi náš člověk. Pokud tě zajímá více informací o tom, na čem právě pracujeme, jak fungujeme a koho hledáme, koukni na naše stránky nebo facebook.

Kariéra ve WUNDERMAN THOMPSON

Společnost Young &Rubicam Praha s. r. o. patří do skupiny WPP Group, která je světovým lídrem v oblasti komunikačních služeb. V České republice pod Young & Rubicam Praha spadají dvě významné značky – agentura Wunderman Thompson a agentura VMLY&R PRAGUE.

Wunderman Thompson je marketingová agentura spojující data, kreativitu a technologie. Na základě této silné kombinace připravujeme online i offline kampaně s jasně měřitelnými výsledky. S výsledky, které pomáhají lokálním a globálním klientům v jejich dalším růstu.

VÍCE INFORMACÍ O PRÁCI VE WUNDERMAN THOMPSON