Account Executive - Digital Team

Jsme mezinárodní marketingová agentura. Spojujeme data, kreativitu a technologie. Na základě tohoto silného spojení připravujeme pro naše lokální i mezinárodní klienty zajímavé online a offline kampaně. Kampaně s jasně měřitelnými výsledky. Kampaně, které pomáhají našim klientům růst.

Ahoj,

v současné době hledáme Account Executive do Digitálního týmu.

Je to pozice na které budeš mít zodpovědnost za koordinaci a realizaci zejména digitálních a ATL marketingových kampaní pro našeho významného lokální klienta. Budeš mít dohled nad digitálními kampaněmi. Budeš dohlížet nad jejich vyhodnocováním a budeš zodpovědná/ý za jejich průběh. Budeš dávat návrhy na úpravy kreativy. Budeš ten, kdo bude zadávat zakázky ostatním oddělením - hlavně developerům a datařům, ale i kreativcům. Budeš to ty, kdo bude přebírat a schvalovat jejich výstupy a případně je reklamovat. Na tvojí hlavu bude padat zajištění včasného a bezchybného naplnění požadavků klienta. :-) Uff, zní to že je toho dost, ale věz, že je to hlavně o koordinaci a time managementu.

Co k tomu potřebuješ?
Hodí se ti zkušenosti s projektovým řízením a předešlá praxe z oblasti digitálního marketingu. Nicméně není to pro nás podmínkou.

Bez čeho se neobejdeš jsou výborné komunikační a prezentační schopnosti. Musíš mít schopnost týmové spolupráce, neboť budeš jednat s různými lidmi. Neměl/a by ses hroutit z práce pod tlakem - není to na denním pořádku, ale občas se to nakumuluje. Měl/a bys mít schopnost prioritizovat. Stejně tak potřebujeme, aby ses nebál/a mluvit Anglicky i když na denní bázi Angličtinu využívat nebudeš.

Co ti nabízíme?
To, co už je dnes standardem - 25 dní volna ročně, flexibilní pracovní dobu, notebook, občerstvení na pracovišti a stravenky. Jsme digitální a kreativní agentura, takže u nás nečekej píchačky nebo dress code... dál ti nabízíme....

• Neformální a přátelskou firemní kulturu - týkáme si
• Myslíme na zaměstnance v den narozenin a rozdáváme narozeninové dárky
• Díky propracovanému systému vzdělávání máš možnost profesního i osobního růstu, včetně kurzů Anglického jazyka
• Něco k pití i k snědku se tu taky během dne najde
• Když už toho máš dost, můžeš na masáže v pracovní době a za zvýhodněnou cenu
• Máme Multisport kartu a největší fitko hned vedle, kde i během dne potkáš spoustu kolegů
• Zábavu, tedy přesněji kopec zábavy (grilování na střeše s výhledem na Vyšehrad, firemní večírky, týmový teambuilding, sportovní turnaje, společné hory....)
• Máš čtyřnohého člena tvojí rodiny, kterému je doma smutno? Nevadí! Vezmi ho s sebou do práce, jsme DOG- FRIENDLY, ale máme tu i další zvířata
• Můžeš začít ihned? Není problém. Nabízíme nástup v průběhu ledna, ale na hvězdu si rádi počkáme :-)

Chceš vědět víc o tom, jak se žije u nás v agentuře? Určitě nepřehlídni náš blog, FB či LinkedIn, a pokud tě stále budeme bavit, pošli nám svoje CV (nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil) a pár vět o sobě.

Nebo pokud víš o někom, na koho by tato pozice seděla, pošli mu tento tip.

WUNDERMAN THOMPSON

Principem naší práce je analýza dostupných dat a jejich skloubení s kreativitou s častým využitím chytrých digitálních technologií. Pokud se zajímáš o datovou analýzu a její využití v marketingu, jsi kreativní a fandíš novým technologiím, jsi náš člověk. Pokud tě zajímá více informací o tom, na čem právě pracujeme, jak fungujeme a koho hledáme, koukni na naše stránky nebo facebook.

Kariéra ve WUNDERMAN THOMPSON

Společnost Young &Rubicam Praha s. r. o. patří do skupiny WPP Group, která je světovým lídrem v oblasti komunikačních služeb. V České republice pod Young & Rubicam Praha spadají dvě významné značky – agentura Wunderman Thompson a agentura VMLY&R PRAGUE.

Wunderman Thompson je marketingová agentura spojující data, kreativitu a technologie. Na základě této silné kombinace připravujeme online i offline kampaně s jasně měřitelnými výsledky. S výsledky, které pomáhají lokálním a globálním klientům v jejich dalším růstu.

VÍCE INFORMACÍ O PRÁCI VE WUNDERMAN THOMPSON