Senior Account Manager

Jsme mezinárodní marketingová agentura. Spojujeme data, kreativitu a technologie. Na základě tohoto silného spojení připravujeme pro naše lokální i mezinárodní klienty zajímavé online a offline kampaně. Kampaně s jasně měřitelnými výsledky. Kampaně, které pomáhají našim klientům růst.

Ahoj náš budoucí "SAMe",

mámě skvělé kreativní oddělení, datové mágy, týpky, co tykají s technologiemi, kolegyně, co vládnou sociálu a sehraný tým copywriterů. Máme klienta, který potřebuje někoho, kdo mu pomůže zhmotnit jeho představy a bude pečovat a něj a jeho byznys. Co nám však fakt teď chybí, je zkušený Account Manager, který se této role ujme.

Máš zkušenosti s Accountem? Víš, co je to brief, zvládneš zkrotit kreáč, dokážeš do zdárného konce dovést jak projektíček, tak mega projekt, na který se nabalují další věci? Umíš dělat reklamu a marketing tak, aby generoval zisk? Nedělá ti problém komunikovat na různých úrovních, a to nejen v českém, ale i v anglickém jazyce? Bereš multitasking jako samozřejmost? Tak tebe chceme na palubu!

Co ti nabízíme?
To, co už je dnes standardem - 25 dní volna ročně, flexibilní pracovní dobu, notebook, občerstvení na pracovišti a stravenky. Jsme digitální a kreativní agentura, takže u nás nečekej píchačky nebo dress code... my nabízíme i daleko více…

• Neformální a přátelskou firemní kulturu - týkáme si
• Myslíme na zaměstnance v den narozenin a rozdáváme narozeninové dárky
• Díky propracovanému systému vzdělávání máš možnost profesního i osobního růstu
• Něco k pití i k snědku se tu taky najde
• Když už toho máš dost může na masáže v pracovní době a za zvýhodněnou cenu
• Máme Multisport kartu a největší fitko hned vedle, kde i během dne potkáš spoustu kolegů
• Zábavu, tedy přesněji kopec zábavy (grilování na střeše s výhledem na Vyšehrad, firemní večírky, týmový teambuilding, sportovní turnaje, společné hory....)
• Máš čtyřnohého člena tvojí rodiny, kterému je doma smutno? Nevadí! Vezmi ho s sebou do práce
• Můžeš začít ihned? Není problém. Nabízíme nástup v průběhu ledna, ale na hvězdu si rádi počkáme :-)

Chceš vědět víc o tom, jak se žije u nás v agentuře? Určitě nepřehlídni náš blog, FB či LinkedIn, a pokud tě stále budeme bavit, pošli nám svoje CV (nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil) a pár vět o sobě.

Nebo pokud víš o někom, na koho by tato pozice seděla, pošli mu tento tip.

WUNDERMAN THOMPSON

Principem naší práce je analýza dostupných dat a jejich skloubení s kreativitou s častým využitím chytrých digitálních technologií. Pokud se zajímáš o datovou analýzu a její využití v marketingu, jsi kreativní a fandíš novým technologiím, jsi náš člověk. Pokud tě zajímá více informací o tom, na čem právě pracujeme, jak fungujeme a koho hledáme, koukni na naše stránky nebo facebook.

Kariéra ve WUNDERMAN THOMPSON

Společnost Young &Rubicam Praha s. r. o. patří do skupiny WPP Group, která je světovým lídrem v oblasti komunikačních služeb. V České republice pod Young & Rubicam Praha spadají dvě významné značky – agentura Wunderman Thompson a agentura VMLY&R PRAGUE.

Wunderman Thompson je marketingová agentura spojující data, kreativitu a technologie. Na základě této silné kombinace připravujeme online i offline kampaně s jasně měřitelnými výsledky. S výsledky, které pomáhají lokálním a globálním klientům v jejich dalším růstu.

VÍCE INFORMACÍ O PRÁCI VE WUNDERMAN THOMPSON