Junior HTML Kodér

Jsme mezinárodní marketingová agentura. Spojujeme data, kreativitu a technologie. Na základě tohoto silného spojení připravujeme pro naše lokální i mezinárodní klienty zajímavé online a offline kampaně. Kampaně s jasně měřitelnými výsledky. Kampaně, které pomáhají našim klientům růst.

V pražské pobočce Wunderman Thompson najdete šikovné dataře vládnoucí datovou analytikou, kreativce s tvořivou duší, nebo milovníky těch nejmodernějších technologií. Pracuje nás tu přes 400, od juniorních až po seniorní kolegy z různých koutů světa. Mluví se tu česky a anglicky, ale občas uslyšíte například španělštinu nebo italštinu. I když jsme největší marketingová agentura v ČR, důležitou součástí naší firemní kultury je přátelská a neformální atmosféra.

Do našeho týmu, který se zabává kódování stránek hledáme Junior HTML Kódera.

Co bude tvojí náplní práce?

Budeš pracovat na různých klientech, budeš upravovat webové šablony v HTML a CSS.

Bylo by fajn, abys měla /nebo měl:

Hledáme člověka, který se chce naučit a rozvíjet se v oblasti kódování šablon v HTML a CSS.
IT background bude fajn, ale nepožadujeme ho. Hledáme někoho, kdo bude pečlivý a kdo má zájem o tuto oblast.
Komunikativní znalost AJ je výhodou.

Co nabízíme?!

Jsme digitální a kreativní agentura, takže u nás nečekej píchačky nebo dress code. Hodně věcí se u nás točí kolem klientů.

Ne této pozici se můžeš vypracovat a třeba časem přejít i do týmu programátorů.

Takže co u nás najdeš? To, co už je dnes standardem - 25 dní volna ročně, flexibilní pracovní dobu, notebook, občerstvení na pracovišti a stravenky. Ale nabízíme i daleko více…

• Neformální a přátelskou firemní kulturu - týkáme si
• Myslíme na zaměstnance v den narozenin a rozdáváme narozeninové dárky
• Díky propracovanému systému vzdělávání možnost profesního i osobního růstu
• Občerstvení na pracovišti (káva/čaj, ovocné šťávy, filtrovaná voda, ovoce)
• Masáže v pracovní době a za zvýhodněnou cenu
• Multisport kartu a největší fitko hned vedle, kde i během dne potkáš spoustu kolegů
• Zábavu, tedy přesněji kopec zábavy (grilování na střeše s výhledem na Vyšehrad, firemní večírky, týmový teambuilding, sportovní turnaje, společné hory....)
• Máš čtyřnohého člena tvojí rodiny, kterému je doma smutno? Nevadí! Vem ho s sebou do práce
• Chceš začít ihned? Není problém nabízíme nástup v průběhu ledna

Chceš vědět víc o tom, jak se žije u nás v agentuře? Určitě nepřehlídni náš blog, FB či LinkedIn, a pokud tě stále budeme bavit, pošli nám svoje CV (nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil) a pár vět o sobě.

Nebo pokud víš o někom, na koho by tato pozice seděla, pošli mu tento tip.

WUNDERMAN THOMPSON

Principem naší práce je analýza dostupných dat a jejich skloubení s kreativitou s častým využitím chytrých digitálních technologií. Pokud se zajímáš o datovou analýzu a její využití v marketingu, jsi kreativní a fandíš novým technologiím, jsi náš člověk. Pokud tě zajímá více informací o tom, na čem právě pracujeme, jak fungujeme a koho hledáme, koukni na naše stránky nebo facebook.

Kariéra ve WUNDERMAN THOMPSON

Společnost Young &Rubicam Praha s. r. o. patří do skupiny WPP Group, která je světovým lídrem v oblasti komunikačních služeb. V České republice pod Young & Rubicam Praha spadají dvě významné značky – agentura Wunderman Thompson a agentura VMLY&R PRAGUE.

Wunderman Thompson je marketingová agentura spojující data, kreativitu a technologie. Na základě této silné kombinace připravujeme online i offline kampaně s jasně měřitelnými výsledky. S výsledky, které pomáhají lokálním a globálním klientům v jejich dalším růstu.

VÍCE INFORMACÍ O PRÁCI VE WUNDERMAN THOMPSON