Campaign Analyst

Jsme mezinárodní marketingová agentura. Spojujeme data, kreativitu a technologie. Na základě tohoto silného spojení připravujeme pro naše lokální i mezinárodní klienty zajímavé online a offline kampaně. Kampaně s jasně měřitelnými výsledky. Kampaně, které pomáhají našim klientům růst.

V pražské pobočce Wunderman Thompson najdete šikovné dataře vládnoucí datovou analytikou, kreativce s tvořivou duší, nebo milovníky těch nejmodernějších technologií. Pracuje nás tu přes 400, od juniorních až po seniorní kolegy z různých koutů světa. Mluví se tu česky a anglicky, ale občas uslyšíte například španělštinu nebo italštinu. I když jsme největší marketingová agentura v ČR, důležitou součástí naší firemní kultury je přátelská a neformální atmosféra.

  • Zajímáš se o automatizaci v rámci marketingu?
  • Baví tě data?
  • Jsi analytický typ?
  • Umíš přemýšlet v souvislostech a nebojíš se komunikovat na denní bázi v angličtině, zvládneš si svojí práci obhájit a třeba i oponovat klientovi?

Pak právě tebe hledáme do našeho týmu, který má na starost automatizaci věrnostního programu pro jednoho našeho globálního klienta.

Co bude tvojí náplní práce?

Na této pozici budeš mít zodpovědnost za přípravu dat pro jednotlivé kampaně a promo akce tohoto klienta. Budeš vytvářet strukturu dat. Dále je budeš segmentovat, filtrovat a upravovat a obohacovat.

Bylo by fajn, abys měla /nebo měl:

Není to raketová věda, ale měl/a bys mít v malíku práci s daty. Ideálně bys měl/a mít zkušenosti se SAS nebo Salesforce, případně ORACLE. Pokud ses za svou kariéru potkal/a s Visual Basic není to na škodu. Tvůj hlavní pracovní nástroj bude Adobe Campaign, pokud s ním nemáš zkušenosti neboj, zaučíme tě!
Nutností je plynulá znalost angličtiny. Klient má centrálu v UK a s jeho týmem si budeš denně volat a psát. Mimo to budeš mít i zahraniční kolegy.
Dále se na této pozici neobejdeš bez skvělých komunikačních skills, které budeš potřebovat pro prezentaci dat ale i pro obhajobu své práce.
Předchozí praxe v datovém nebo analytickém týmu a doložitelné výsledky jsou na této pozici samozřejmostí.

Co nabízíme?!

Jsme digitální a kreativní agentura, takže u nás nečekej píchačky nebo dress code. Hodně věcí se u nás točí kolem klientů.

Takže co u nás najdeš? To, co už je dnes standardem - 25 dní volna ročně, flexibilní pracovní dobu, notebook, občerstvení na pracovišti a stravenky. Ale nabízíme i daleko více…

• Neformální a přátelskou firemní kulturu - týkáme si
• Myslíme na zaměstnance v den narozenin a rozdáváme narozeninové dárky
• Díky propracovanému systému vzdělávání možnost profesního i osobního růstu
• Občerstvení na pracovišti (káva/čaj, ovocné šťávy, filtrovaná voda, ovoce)
• Masáže v pracovní době a za zvýhodněnou cenu
• Multisport kartu a největší fitko hned vedle, kde i během dne potkáš spoustu kolegů
• Zábavu, tedy přesněji kopec zábavy (grilování na střeše s výhledem na Vyšehrad, firemní večírky, týmový teambuilding, sportovní turnaje, společné hory....)
• Máš čtyřnohého člena tvojí rodiny, kterému je doma smutno? Nevadí! Vem ho s sebou do práce
• Chceš začít ihned? Není problém nabízíme nástup v průběhu ledna

Chceš vědět víc o tom, jak se žije u nás v agentuře? Určitě nepřehlídni náš blog, FB či LinkedIn, a pokud tě stále budeme bavit, pošli nám svoje CV (nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil) a pár vět o sobě.

Nebo pokud víš o někom, na koho by tato pozice seděla, pošli mu tento tip.

WUNDERMAN THOMPSON

Principem naší práce je analýza dostupných dat a jejich skloubení s kreativitou s častým využitím chytrých digitálních technologií. Pokud se zajímáš o datovou analýzu a její využití v marketingu, jsi kreativní a fandíš novým technologiím, jsi náš člověk. Pokud tě zajímá více informací o tom, na čem právě pracujeme, jak fungujeme a koho hledáme, koukni na naše stránky nebo facebook.

Kariéra ve WUNDERMAN THOMPSON

Společnost Young &Rubicam Praha s. r. o. patří do skupiny WPP Group, která je světovým lídrem v oblasti komunikačních služeb. V České republice pod Young & Rubicam Praha spadají dvě významné značky – agentura Wunderman Thompson a agentura VMLY&R PRAGUE.

Wunderman Thompson je marketingová agentura spojující data, kreativitu a technologie. Na základě této silné kombinace připravujeme online i offline kampaně s jasně měřitelnými výsledky. S výsledky, které pomáhají lokálním a globálním klientům v jejich dalším růstu.

VÍCE INFORMACÍ O PRÁCI VE WUNDERMAN THOMPSON