Junior Databázový specialista

Jsme mezinárodní marketingová agentura. Spojujeme data, kreativitu a technologie. Na základě tohoto silného spojení připravujeme pro naše lokální i mezinárodní klienty zajímavé online a offline kampaně. Kampaně s jasně měřitelnými výsledky. Kampaně, které pomáhají našim klientům růst.

V pražské pobočce Wunderman Thompson najdete šikovné dataře vládnoucí datovou analytikou, kreativce s tvořivou duší, nebo milovníky těch nejmodernějších technologií. Pracuje nás tu přes 400, od juniorních až po seniorní kolegy z různých koutů světa. Mluví se tu česky a anglicky, ale občas uslyšíte například španělštinu nebo italštinu. I když jsme největší marketingová agentura v ČR, důležitou součástí naší firemní kultury je přátelská a neformální atmosféra.

Jsi student/studentka, který/který dokončuje svá studia a umožňuje ti tvůj rozvrh pracovat kolem šesti hodin denně, případně i na full-time?
Rád/a by sis osahala práci v digitální agentuře nad datovými sklady?
Líbilo by se ti podílet na přípravě dat pro analýzy a vyhodnocení marketingových kampaní?
Chceš se naučit práci v CRM prostředí a dle zadaní klienta i kolegů se podílet na interpretaci dat a výsledků analýz?
Rozumíš si s Excelem a máš základy SQL?

Tak právě tebe hledáme do našeho menšího datového týmu, který působí přímo u našeho klienta na Praze 5.

CO JE POTŘEBA UMĚT A ZNÁT?

Hledáme k nám někoho spolehlivého, samostatného a precizního. Někoho kdo má kladný vztah k Excelu a základy SQL
Určitě musíš být analytický typ a pokud máš předešlou zkušenost s analýzou dat, jsi náš člověk na 100% :-)

CO ZA TO OD NÁS ZÍSKÁŠ?

  • Možnost flexibilní pracovní doby, či práci na zkrácený úvazek - minimum je zhruba 75-80%, ale možno je i na full-time
  • Možnost se hodně naučit a zároveň nastartovat svou kariéru v datovém týmu
  • Neformální a přátelskou firemní kulturu
  • Občerstvení na pracovišti (káva/čaj, ovocné šťávy, filtrovaná voda, ovoce)
  • Zábavu, tedy přesněji kopec zábavy (grilování na střeše s výhledem na Vyšehrad, firemní večírky, týmový teambuilding, sportovní turnaje, společné hory....)

A dále to co už je dnes standardem - dobré platové ohodnocení, 20 dní dovolené + 5 relax dní, notebook a stravenky. Ale nabízíme i daleko více…

Chceš vědět víc o tom, jak se žije u nás v agentuře? Určitě nepřehlídni náš blog, FB či LinkedIn, a pokud tě stále budeme bavit, pošli nám svoje CV (nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil) a pár vět o sobě.

Nebo pokud víš o někom, na koho by tato pozice seděla, pošli mu tento tip.

WUNDERMAN THOMPSON

Principem naší práce je analýza dostupných dat a jejich skloubení s kreativitou s častým využitím chytrých digitálních technologií. Pokud se zajímáš o datovou analýzu a její využití v marketingu, jsi kreativní a fandíš novým technologiím, jsi náš člověk. Pokud tě zajímá více informací o tom, na čem právě pracujeme, jak fungujeme a koho hledáme, koukni na naše stránky nebo facebook.

Kariéra ve WUNDERMAN THOMPSON

Společnost Young &Rubicam Praha s. r. o. patří do skupiny WPP Group, která je světovým lídrem v oblasti komunikačních služeb. V České republice pod Young & Rubicam Praha spadají dvě významné značky – agentura Wunderman Thompson a agentura VMLY&R PRAGUE.

Wunderman Thompson je marketingová agentura spojující data, kreativitu a technologie. Na základě této silné kombinace připravujeme online i offline kampaně s jasně měřitelnými výsledky. S výsledky, které pomáhají lokálním a globálním klientům v jejich dalším růstu.

VÍCE INFORMACÍ O PRÁCI VE WUNDERMAN THOMPSON