Motion Graphics Designer

Jsme největší marketingová agentura v ČR. Pro klienty připravujeme zajímavé online a offline kampaně a máme rádi měřitelné výsledky. Spojujeme data, kreativu a technologie. Najdete u nás šikovné dataře vládnoucí datovou analytikou, kreativce s otevřenou kreativní duší i myslí i milovníky různých technologií. Pracují tady juniorní i seniorní kolegové, kolegové z různých koutů světa, mluví se tu česky i anglicky. Máme lokální i mezinárodní klienty. Je nás téměř 400, staráme se o to, aby klienti byli spokojení a jejich projekty a kampaně byly úspěšné a přinášely zisk.

Máš rád/a různorodou práci, jsi designer se zkušeností s online grafikou, animací, tvorbou videí a chtěl/a bys dělat pro mezinárodní značky?

Hledáme Motion designera se širším záběrem od tvorby vizuálního obsahu pro e-shopy, vytvářením animací pro HTML bannery a komponenty webových stránek v Adobe Animate až po produkci jednoduchých videí, sestřihem scén či jejich otitulkování v After Effectech. Někdy je potřeba vytvořit vlastní storyboard nebo přijít s nápadem, jakou animaci či efekt použít.

Stal/a by ses součástí týmu pracující zejména pro našeho klienta GSK (GlaxoSmithKline) vyrábějící vakcíny, léčiva a volně prodejné léky, vlastnící značky jako je Aquafresh, Theraflu, Sensodyne, Parodontax, Fenistil, Zovirax.

Co je potřeba umět a znát?

Měl/a bys být zodpovědný/á a schopný samostatně řešit zadané úkoly pod tlakem blížícího se termínu odevzdání.

Dále se na této pozici určitě neobejdeš bez

 • Znalost Adobe Photoshop, Adobe Animate a Adobe After Effect
 • Základní znalost Adobe Illustrator a Adobe Premiere vítaná
 • Schopnosti porozumět anglicky psanému textu a mluvená angličtina úrovně B1 – nebo chuť této úrovně dosáhnout, máme tu kurzy angličtiny a jsme s ní v kontaktu celý den, takže se jí určitě rychle naučíš
 • Ideálně bys měl/a mít 2 roky zkušenosti s online designem
 • Zodpovědnosti, schopnosti práce v menším týmu velké reklamní agentuřy, kde se věci mění za pochodu
 • Schopnosti mprovizaci a vůle rozvíjet svoje dovednosti a chuť se učit novým věcem se u nás prostě neobejdeš

CO ZA TO OD NÁS ZÍSKÁŠ?

To, co už je dnes standardem - dobré platové ohodnocení, 20 dní dovolené + 5 relax dní, notebook a stravenky. Ale nabízíme i daleko více…

 • Neformální a přátelskou firemní kulturu
 • Narozeninové dárky
 • Díky propracovanému systému vzdělávání možnost profesního i osobního růstu
 • Občerstvení na pracovišti (káva/čaj, ovocné šťávy, filtrovaná voda, ovoce)
 • Masáže v pracovní době a za zvýhodněnou cenu
 • Multisport kartu a největší fitko hned vedle
 • Zábavu, tedy přesněji kopec zábavy (grilování na střeše s výhledem na Vyšehrad, firemní večírky, týmový teambuilding, sportovní turnaje, společné hory....)

a další...

Chceš vědět víc o tom, jak se žije u nás v agentuře? Určitě nepřehlídni náš blog, FB či LinkedIn, a pokud tě stále budeme bavit, pošli nám svoje CV (nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil) a pár vět o sobě.

Nebo pokud víš o někom, na koho by tato pozice seděla, pošli mu tento tip.

WUNDERMAN

Principem naší práce je analýza dostupných dat a jejich skloubení s kreativitou s častým využitím chytrých digitálních technologií. Víme ale, že naším nejcennějším kapitálem jsou lidé, proto svým zaměstnancům poskytujeme odpovídající ohodnocení, vzdělávání s individuálním přístupem a další benefity.

ZAJÍMÁ VÁS VÍCE?

Všechny informace o tom, koho právě hledáme a na čem pracujeme naleznete na naší stránce.

Kariéra ve Wunderman

Síť agentur Y&R Group patří do skupiny WPP, která je světovým lídrem v oblasti komunikačních služeb. V České republice Y&R Group reprezentuje mimo jiné kreativní agentura Young & Rubicam Prahamarketingová agentura Wunderman, která ve své práci propojuje kreativitu a analýzu dat.

VÍCE INFORMACÍ O PRÁCI VE WUNDERMAN