Account Executive

YOUNG&RUBICAM Group: Hledáme sympatického člověka do Accountu. Takového, který umí vycházet s klienty, ale nenechá si jejich požadavky přerůst přes hlavu. Dobře se snáší s kreativci, kodéry, produkčními a externími dodavateli. Nezalekne se tabulky, reportu ani prezentace, nezamotá se na sociálních sítích a nesesype se, když se věci trochu nakupí.

Náplň práce

  • administrativní podpora týmu Account manažerů
  • samostatná práce na menších projektech
  • administrativní práce spojené se zakázkami (příprava rozpočtů, fakturace, kompletace podkladů, zodpovědnost za dokumentaci, kooperace s mediálními agenturami, kontrola termínů a další)
  • spolupráce na tvorbě reportů, briefů, prezentací apod.
  • odpovědnost za dodržení termínů
  • komunikace s dodavateli
  • komunikace s klienty

Požadujeme

  • praxe na obdobné pozici je vítána, avšak není podmínkou (vhodné i pro čerstvé absolventy)
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • znalost reklamních procesů výhodou
  • prací ve studiích, DTP, produkci výhodou
  • velmi dobrá odolnost vůči stresu
  • vyjednávací schopnosti, schopnosti učit se rychle novým procesům
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost a flexibilita
  • přátelská, ochotná, pozitivní povaha

Nabízíme

  • práci pro prestižní a zajímavé klienty
  • motivující ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • možnost profesního růstu
  • zázemí nadnárodní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • nástup dle dohody

Pokud Vás zaujala tato pozice, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis formou odpovědi na inzerát.
V případě, že Vás nebudeme do 30 dnů kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost jiným kandidátům. Děkujeme za pochopení.

Y&R PRAGUE

Naše práce nám vynesla pověst nejkreativnější agentury v České republice, čehož důkazem jsou i četná ocenění z nejprestižnějších soutěží po celém světě. Jsme nadšení svými projekty a vážíme si lidí, kteří za nimi stojí. Proto do svých zaměstnanců neváháme investovat a nabídnout jim dlouhodobou kariérní perspektivu, odpovídající ohodnocení a mnoho dalších benefitů.

ZAJÍMÁ VÁS VÍCE?

Všechno o nás, naší práci i volných pozicích najdete na našem webu.

Kariéra v Y&R Group

Síť agentur Y&R Group patří do skupiny WPP, která je světovým lídrem v oblasti komunikačních služeb. V České republice Y&R Group reprezentuje mimo jiné kreativní agentura Young & Rubicam Prahamarketingová agentura Wunderman, která ve své práci propojuje kreativitu a analýzu dat.

VÍCE INFORMACÍ O PRÁCI V Y&R GROUP