Senior account manager

Náplň práce:

PRÁCE NA PROJEKTECH PRO KLIENTY

• Práce s on-line a off-line kampaněmi
• Samostatné vedení přidělených projektů
• Zadávání zakázek ostatním oddělením
• Kontrola výstupů ostatních oddělení po stránce jejich kvality
• Zajištění včasného dodání výstupů ostatních oddělení
• Příprava timingů realizace zakázek
• Každodenní komunikace v anglickém jazyce s klientem

DALŠÍ ČINNOSTI
• Vytváření reportů - z jednání, status realizovaných zakázek přidělených klientů
• Administrativa spojená s jednotlivými zakázkami
• Přehled o všech zakázkách realizovaných pro klienta
• Monitoring vývoje trhu a konkurence

Požadujeme:

• Plynulá znalost AJ
• Praxe na v reklamní agentuře alespoň 5 let
• Zkušenosti s marketingovými kampaněmi
• Prezentační dovednosti
• Týmový duch a schopnost práce pod tlakem
• Pozitivní myšlení a otevřenost, smysl pro detail

Nabízíme:

• Práci pro prestižní klienty v největší agentuře na českém trhu
• Motivující ohodnocení a zaměstnanecké výhody
• Zázemí nadnárodní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí v sympatickém kolektivu

WUNDERMAN

Principem naší práce je analýza dostupných dat a jejich skloubení s kreativitou s častým využitím chytrých digitálních technologií. Víme ale, že naším nejcennějším kapitálem jsou lidé, proto svým zaměstnancům poskytujeme odpovídající ohodnocení, vzdělávání s individuálním přístupem a další benefity.

ZAJÍMÁ VÁS VÍCE?

Všechny informace o tom, koho právě hledáme a na čem pracujeme naleznete na naší stránce.

Kariéra ve Wunderman

Síť agentur Y&R Group patří do skupiny WPP, která je světovým lídrem v oblasti komunikačních služeb. V České republice Y&R Group reprezentuje mimo jiné kreativní agentura Young & Rubicam Prahamarketingová agentura Wunderman, která ve své práci propojuje kreativitu a analýzu dat.

VÍCE INFORMACÍ O PRÁCI VE WUNDERMAN