JUNIOR ACCOUNT MANAGER

Náplň práce:

PRÁCE NA PROJEKTECH PRO KLIENTY

Práce s on-line a off-line kampaněmi (e-mailing, direct mail, POS materiály, bannery)
Samostatné vedení přidělených projektů
Zadávání zakázek ostatním oddělením
Kontrola výstupů ostatních oddělení po stránce jejich kvality
Zajištění včasného dodání výstupů ostatních oddělení
Příprava timingů realizace zakázek
Každodenní komunikace v anglickém jazyce s klientem

DALŠÍ ČINNOSTI
Vytváření reportů - z jednání, status realizovaných zakázek přidělených klientů
Administrativa spojená s jednotlivými zakázkami
Přehled o všech zakázkách realizovaných pro klienta
Monitoring vývoje trhu a konkurence

Požadujeme:

Plynulá znalost AJ
Praxe na v reklamní agentuře alespoň 1 rok
Zkušenosti s marketingovými kampaněmi
Prezentační dovednosti
Týmový duch a schopnost práce pod tlakem
Pozitivní myšlení a otevřenost, smysl pro detail

Nabízíme:

Práci pro prestižní klienty v největší agentuře na českém trhu
Motivující ohodnocení a zaměstnanecké výhody
Zázemí nadnárodní společnosti
Příjemné pracovní prostředí v sympatickém kolektivu

WUNDERMAN

Principem naší práce je analýza dostupných dat a jejich skloubení s kreativitou s častým využitím chytrých digitálních technologií. Víme ale, že naším nejcennějším kapitálem jsou lidé, proto svým zaměstnancům poskytujeme odpovídající ohodnocení, vzdělávání s individuálním přístupem a další benefity.

ZAJÍMÁ VÁS VÍCE?

Všechny informace o tom, koho právě hledáme a na čem pracujeme naleznete na naší stránce.

Kariéra ve Wunderman

Síť agentur Y&R Group patří do skupiny WPP, která je světovým lídrem v oblasti komunikačních služeb. V České republice Y&R Group reprezentuje mimo jiné kreativní agentura Young & Rubicam Prahamarketingová agentura Wunderman, která ve své práci propojuje kreativitu a analýzu dat.

VÍCE INFORMACÍ O PRÁCI VE WUNDERMAN