ACCOUNT SUPERVISOR

Wunderman hledá do svého týmu zkušeného a ambiciózního kandidáta na pozici ACCOUNT SUPERVISOR. Pozice je určena pro člověka, který má seniorní zkušenosti v reklamní agentuře a dokáže komplexně vést klienta v rámci poskytovaných služeb.

Náplň práce:

• Dobrá orientace v agenturním delivery procesu (orientace v direct marketingu výhodou) a samostatné vedení/řízení klienta s tlakem na využití všech kompetencí agentury Wunderman v maximální šíři.
• Schopnost doporučovat klientům agentury standardní, ale i inovativní marketingové přístupy a zajistit uvnitř agentury jejich realizaci a vyhodnocení.
• Orientace v prostředí klienta, souhra s dalšími dodavateli, obchodně-politická rovnováha na straně dodavatelského poolu klienta.
• Rozvíjení klienta i agentury novými nápady a novými obchodními příležitostmi
• Řízení a rozvíjení týmu, stejně jako efektivní spolupracovat s odděleními uvnitř agentury.
• Dobrý tah na branku, měření výkonu kampaní a poskytovaných služeb.
• Kvalitní klientský servis, spokojenost klientů jako jedno z hlavních KPIs.

Požadujeme:

• Minimálně 4 roky zkušeností z reklamní agentury
• Minimálně 2 roky zkušeností na pozici Senior Account Manager (nejlépe Account Supervisor/Director)
• Zkušenosti s realizací datových a analytických projektů výhodou
• Praxi s realizací online projektů a projektů v sociálních médiích výhodou
• Zkušenosti s řízením vlastního týmu nebo podřízených podmínkou
• Orientace v oblasti webové analytiky výhodou
• Výborná znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Angličtina – na komunikativní úrovni, schopnost prezentace v angličtině
• Obchodní talent, přirozená kreativita a hlavně selský rozum

Nabízíme:

• Práci v největší agentuře na trhu s širokým záběrem kompetencí (reklamní disciplíny)
• Propracovaný vzdělávací systém prohlubující znalosti a zkušenosti napříč disciplínami direct marketing
• Obrovské množství případových studií, trendů a learnings k načerpání z ostatních zemí v rámci Wunderman sítě
• Práci pro prestižní klienty
• Motivující ohodnocení
• Zaměstnanecké výhody

WUNDERMAN

Principem naší práce je analýza dostupných dat a jejich skloubení s kreativitou s častým využitím chytrých digitálních technologií. Víme ale, že naším nejcennějším kapitálem jsou lidé, proto svým zaměstnancům poskytujeme odpovídající ohodnocení, vzdělávání s individuálním přístupem a další benefity.

ZAJÍMÁ VÁS VÍCE?

Všechny informace o tom, koho právě hledáme a na čem pracujeme naleznete na naší stránce.

Kariéra ve Wunderman

Síť agentur Y&R Group patří do skupiny WPP, která je světovým lídrem v oblasti komunikačních služeb. V České republice Y&R Group reprezentuje mimo jiné kreativní agentura Young & Rubicam Prahamarketingová agentura Wunderman, která ve své práci propojuje kreativitu a analýzu dat.

VÍCE INFORMACÍ O PRÁCI VE WUNDERMAN